PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
27 TEMMUZ 2010
Araç sahiplerine MTV indirimi uyarısı

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Vekili Hakan Tokbaş, tüketicilerin, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi sırasında indirim kapsamında yer alıp almadıklarını mutlaka kontrol etmesi gerektiğini belirterek, ''İncelemelerimize göre, uygulamadan en fazla yararlanacak olan araçlar, 1801 cm3 motor hacmi ve üstünde, 4-11 yaş aralığındaki araçlar'' dedi.

Haberin linki: http://www.milligazete.com.tr/haber/arac-sahiplerine-mtv-indirimi-uyarisi-171530.htm

19 HAZİRAN 2010
Tüketiciyi tacirlere iç güveysi yaptılar

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğünün TOBB binasına taşınmasıyla ilgili, ''Tüketiciyi tacirlere iç güveysi yaptılar'' dedi.

Haberin linki: http://www.milligazete.com.tr/haber/tuketiciyi-tacirlere-ic-guveysi-yaptilar-167292.htm

03 HAZİRAN 2010
Tüketiciler Birliği'nden İsrail ürünlerine boykot çağrısı

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hakan Tokbaş, İsrail destekli olduğunu iddia ettikleri firma ürünlerine boykot çağrısı yaptı. Tokbaş, İsrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby Levy'nin rezidansı önünde yaptığı basın açıklamasında, ''unutmadık, unutturmayacağız''söylemiyle İsrail ürünlerine karşı başlattıkları boykot çağrısını, ''Bugün itibariyle İsrail vahşetine destek olan firmaların ürünlerine karşı sürdürdüklerini'' söyledi.

Haberin linki: http://www.milligazete.com.tr/haber/tuketiciler-birligi-nden-israil-urunlerine-boykot-cagrisi-165545.htm