PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Prizma Haberler


Yürülüğe 5 Kala Bankacılık ve İnşaat Sektörlerinde Tüketici Hukuku ve Uygulamaları kitabımız yayımlanmıştır. (Mayıs 2014)
♦♦♦♦♦
Marmara Üniversitesi ile birlikte düzenlediğimiz "Yürülüğe 5 Kala Bankacılık ve İnşaat Sektörlerinde Tüketici Hukuku ve Uygulamaları" Sempozyumumuz başarı ile nihayete ermiştir. (Mayıs 2014)
♦♦♦♦♦
Sektörel Bazda Tüketici Hukuku ve Uygulamaları - 4077 ve 6502 Sayılı Kanunlarla Karşılaştırmalı kitabımız yayımlanmıştır. (Nisan 2014)
♦♦♦♦♦
3. Tüketici Hukuku Sempozyumumuz başarıyla nihayete ermiştir. (Kasım 2013)
♦♦♦♦♦
Kurucumuz Av. Hakan TOKBAŞ, "Çaresi POSTA'da" başlığı ile POSTA Gazetesinde her gün tüketici hukuku sorularını cevaplamaya başlamıştır. Siz de soru ve şikayetlerinizi tuketicihukuku@posta.com.tr adresine yollayabilirsiniz.
♦♦♦♦♦
2. Tüketici Hukuku Sempozyumu Ses Çözümleri ve Makaleleri kitabımız çıktı. (Nisan 2013)
♦♦♦♦♦
Av. Hakan TOKBAŞ tarafından Tüketici Hukuku Enstitüsü Genel Başkanı olarak düzenlenen 2. Tüketici Hukuku Sempozyumu, TBMM, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Rekabet Kurumu, Doğuş Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliği ile yapıldı. Sempozyumda  akademisyenler, Yargıtay hakimleri,  Rekabet Kurumu uzmanları ve çeşitli kurumlardan temsilciler tebliğlerini sundular.  (Kasım 2012)
♦♦♦♦♦
Av. Hakan TOKBAŞ tarafından Tüketici Hukuku Enstitüsü Genel Başkanı olarak düzenlenen Uluslararası Tüketici Hukuku Sempozyumu, İstanbul Kültür Üniversitesi, Rekabet Kurumu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Zeytinburnu Belediyesi desteği ile yapıldı. Sempozyumda Almanya, Avusturya, Fransa ve Makedonya'dan akademisyenler, Yargıtay hakimleri, Türk akademisyenler, Rekabet Kurumu uzmanları tebliğlerini sundular.  (Kasım 2011)
♦♦♦♦♦
Kurucumuz Av. Hakan TOKBAŞ'ın genel başkanlığında Tüketici Hukuku Enstitüsü kuruldu. (Ekim 2011)
♦♦♦♦♦
Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!..  (Nisan 2011)
♦♦♦♦♦
Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır. (Şubat 2011)
♦♦♦♦♦

Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
  1    2