PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
HUKUK BÜROSU, İSTANBULDA AVUKAT, İSTANBUL, İSTANBULDA, ADLİYE, HUKUK DANIŞMANLIK, HUKUK, DANIŞMANLIK, DANIŞMANLIĞI, AVUKAT, DAVA, MAHKEME, YARGITAY, YARGITAY KARARI, İSTANBUL MAHKEME, TAZMİNAT DAVASI, BOŞANMA DAVASI, AİLE MAHKEMESİ, ALACAK DAVASI, İCRA, İFLAS, SENET, ÇEK, TAHSİLAT, HUKUKU, HUKUKİ, İYİ AVUKAT, EN İYİ AVUKAT, EN İYİ HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL DAVALARI, TAŞINMAZ DAVALARI, DAVASI, DAVALARI, DİLEKÇE, DAVA DİLEKÇESİ, İCRA TAKİBİ, TÜKETİCİ HUKUKU, TÜKETİCİ DAVASI, TÜKETİCİ DAVALARI, İŞ DAVASI, TİCARET DAVASI, MARKA, PATENT,
28 Mayıs 2009
Zamlara tepki: 'Benzin Al-Ma'

Tüketiciler Birliği Ankara Şubesi, akaryakıta yapılan yüksek zam ve alınan yüksek vergilere tepki olarak "Benzin Al-Ma" eyleminde bulundu. Dernek üyelerinden oluşan bir grup araçlarla konvoy yaparak Ankara-Eskişehir yolundaki bir benzin istasyonundan 1 liralık benzin aldı. Tepkilerin bu şekilde gösteren Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, tüketicinin petrol tüketme zorunluluğunun bütçe açıklarının kapatılmasına fırsat olarak kullanıldığını belirterek, "Türkiye tüketicisi olarak dünyanın en pahalı benzininden kurtulmak istiyoruz" dedi.

Haberin linki: http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/habergoster.php?haber=17287


07 Nisan 2008
Hariri'nin vergi soygunu-1-

Hariri Telekom'un bu haksız uygulasını değerlendiren Avukat Hakan Tokbaş, şunları söyledi: "Kararın Tüketici Mahkemesi tarafından iptal edilmiş olması sürecin sona erdiği anlamına gelmez. Çünkü gerekçeli karar henüz yayınlanmamıştır. Beykoz İlçe Hakem Heyeti tarafından verilen kararda eksiklikler olduğu bilinmekte idi. Hakim muhtemelen bu eksiklikler nedeniyle iptal kararı vermiştir. Bu nedenle aşağı da ifade edilen görüşler bu karara rağmen geçerlidir. Sabit ücret, farklı yargı kararlarında da ifade edildiği gibi iki nedenle alınamaz:

Haberin linki: http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/habergoster.php?haber=6252