PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
HUKUK BÜROSU, İSTANBULDA AVUKAT, İSTANBUL, İSTANBULDA, ADLİYE, HUKUK DANIŞMANLIK, HUKUK, DANIŞMANLIK, DANIŞMANLIĞI, AVUKAT, DAVA, MAHKEME, YARGITAY, YARGITAY KARARI, İSTANBUL MAHKEME, TAZMİNAT DAVASI, BOŞANMA DAVASI, AİLE MAHKEMESİ, ALACAK DAVASI, İCRA, İFLAS, SENET, ÇEK, TAHSİLAT, HUKUKU, HUKUKİ, İYİ AVUKAT, EN İYİ AVUKAT, EN İYİ HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL DAVALARI, TAŞINMAZ DAVALARI, DAVASI, DAVALARI, DİLEKÇE, DAVA DİLEKÇESİ, İCRA TAKİBİ, TÜKETİCİ HUKUKU, TÜKETİCİ DAVASI, TÜKETİCİ DAVALARI, İŞ DAVASI, TİCARET DAVASI, MARKA, PATENT,
10 Haziran 2010
Kuyumcu adı altında 'tefecilik' iddiası   

Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş da Türkiye'de 10 milyon civarında kredi kartı borçlusu bulunduğunu, bunların sadece borçlarının asgari ücretlerini ödeyebildiğini savundu.Tokbaş, bu kişilerin ''tefeciler'' için büyük bir potansiyel oluşturduklarını savunarak, ''Son 1-1,5 senedir sürekli olarak bu durumu dile getiriyoruz. Bu internet yoluyla başlayan bir akımdı, kuyumculuk adı altında giderek genişliyor. İnsanların zor durumundan yararlanan bu kişiler işyerlerine koydukları pos makineleri ile açık bir şekilde tefecilik yapıyor'' dedi.

Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=993860&keyfield=2268616B616E20746F6B6261C59F22


03 Haziran 2010
Tüketiciler Birliği'nden İsrail ürünlerine boykot çağrısı

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hakan Tokbaş, İsrail destekli olduğunu iddia ettikleri firma ürünlerine boykot çağrısı yaptı.

Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=991382&keyfield=2268616B616E20746F6B6261C59F22


1   2   3