PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Prizma e-Danışmanlık: internet üzerinden yazılı hukuki danışmanlık hizmeti sunulmasıdır.

Prizma'nın faaliyet alanları içerisine giren konularda,  e-Danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Bunun için öncelikle,

Danışmanlık talep edilen husus, detayları ile birlikte aşağıda belirtilen e-posta adreslerinden herhangi birine yollanmalıdır. e-posta içeriğinde iletişim bilgilerinin de yer alması, size daha hızlı ulaşmamızı sağlar.  (İncelenmesi gereken belgeler var ise faks ile de yollanabilir. Faks numarası için tıklayın.)

Aynı gün içerisinde tarafınıza, Prizma tarafından bir teyit mesajı gönderilir.

Danışmanlık talebi onaylandıktan itibaren 3 (üç) işgünü içerisinde, hukuki sorun hakkında çözümler içeren yazılı danışmanlık hizmeti tarafınıza ulaştırılır.

Bu hizmet, PDF ve WORD düzeninde e-posta adresinize gönderileceği gibi, arzu edilmesi halinde ıslak imzalı olarak adresinize de gönderilir.

Adil ve huzurlu bir hayat dileği ile...

Saygılarımızla....

E-posta adresleri    :     prizma@prizmahukuk.com
                                       danismanlikmasasi@prizmahukuk.com***e-Danışmanlık hizmeti ücrete tabidir.
      Ücret, talep ettiğiniz bilgi ve belgelere göre değişkenlik gösterip, teyit mesajı ile tarafınıza bildirilmektedir.
e-Danışmanlık